Dyżury nauczycieli dla rodziców w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

  1

Barnaś Grzegorz

poniedziałek

11.40-12.20

  2

Bodziony Jakub

poniedziałek

14.00-15.00

  3

Borkowska Beata

poniedziałek

11.40-12.15

  4

Chatys Klaudia

czwartek

11.35-12.20

  5

Chlebińska Paulina

środa

08.50-09.35

  6

Chrząstowska Marta

czwartek

10.25-11.30

  7

Chrząstowski Jarosław

czwartek

13.10-14.00

  8

Ciesielka Barbara

poniedziałek

11.35-12.15

  9

Durański Łukasz

piątek

14.50-15.40

  10

Dutka Stanisław

czwartek

09.00-10.00

11

Dylowicz Arkadiusz

piątek

11.35-12.20

12

Firlej Henryk

poniedziałek

14.00-14.45

13

Fliszkiewicz Beata

poniedziałek

09.40-10.25

15

Golik-Noga Ewa

poniedziałek

14.55-15.40

16

Gruca Kinga

wtorek

15.40-16.25

17

Hyży Sylwia

poniedziałek

08.50-09.35

18

Kachniarz Andrzej

piątek

13.00-14.00

19

Kornaga Monika

poniedziałek

14.05-14.50

20

Kruczek Daniel

poniedziałek

15.00-16.00

21

Legutko Konstanty

piątek

13.00-14.00

22

Lupa Mirosława

wtorek

13.15-14.00

23

Maciuszek Wiesław

piątek

10.45-11.30

24

Majca Stanisław

czwartek

14.05-15.00

25

Marcisz Justyna

wtorek

10.45-11.30

26

Marszałek Jolanta

środa

10.45-11.30

27

Miczek Rafał

środa

12.00-13.00

28

Morawska-Mucha Małgorzata

środa

11.35-12.20

29

Mordarski Piotr

czwartek

11.00-12.00

30

Najduch Wacław

poniedziałek

12.25-13.10

31

Nalepa Szymon

wtorek

12.00-13.00

32

Orzechowski Daniel

wtorek

11.00-12.00

33

Papież Stanisław

środa

12.25-13.10

34

Parużnik Małgorzata

wtorek

11.35-12.20

35

Pawlak Joanna

czwartek

12.25-13.10

36

Pękała Dariusz

poniedziałek

15.00-16.00

37

Popiela Katarzyna

czwartek

09.35-10.25

38

Radzik Michał

wtorek

12.15-13.00

39

Radziszowska-Ruchała Wiesława

piątek

11.35-12.20

40

Rymanowicz Beata

środa

14.00-14.45

41

Rzeźniczak-Szewczyk Maria

środa

08.00-08.45

42

Sach Agnieszka

piątek

08.50-09.35

43

Schöneich Edyta

wtorek

09.40-10.25

44

Skrzypiec Bogusław

środa

11.00-12.00

45

Sobczyk Dariusz

środa

08.50-09.35

46

Sromek Damian

wtorek

07.00-08.00

47

Sułkowska Bożena

piątek

11.35-12.20

48

Szczurek Monika

środa

09.40-10.25

49

Szczurek Paweł

piątek

09.40-10.25

50

Szewczyk Adam

poniedziałek

12.35-13.10

51

Szewczyk Aleksander

czwartek

13.00-14.00

52

Szewczyk Anna

czwartek

11.35-12.20

53

Święs – Góra Jolanta

środa

09.40-10.25

54

Tokarczyk Beata

wtorek

10.45-11.30

55

Tokarczyk Leszek

poniedziałek

16.30-17.15

56

Urbaś Paweł

czwartek

13.15-14.00

57

Wójcik Barbara

wtorek

11.30-12.15

58

Zając Mariusz

czwartek

09.00-10.00

59

Zbozień Urszula

środa

08.50-09.35

60

Ziobro Grzegorz

czwartek

14.05-14.50

61

Zwoliński Łukasz

wtorek

10.45-11.30