Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
1. Sojka Andrzej dyrektor, historia
2. Szczurek Monika wicedyrektor, język niemiecki
Nauczyciele:
Przedmioty ogólnokształcące:
3. Barnaś Grzegorz matematyka
4. Chlebińska Paulina wdż, edukacja dla bezpieczeństwa
5. Chrząstowska Marta język niemiecki
6. Czech Małgorzata bibliotekarz
7. Durański Łukasz geografia
8. Dylowicz Arkadiusz wychowanie fizyczne
9 Fliszkiewicz Beata fizyka
10 Gajdosz Kinga wychowanie fizyczne
11 Golik-Noga Ewa język angielski
12 Groń Paweł geografia
13 Gruca Kinga wdż
14 Hyży Sylwia plastyka
15 Janur Magdalena bibliotekarz
16 Kaczmarska Renata wdż
17 Liber Marta język angielski
18 Lupa Mirosława historia, wos
19 Maciuszek Wiesław język niemiecki
20 Marcisz Justyna matematyka
21 Marszałek Jolanta religia
22 Morawska-Mucha Małgorzata język angielski
23 Mółka Paulina język niemiecki
24 Najduch Wacław język angielski
25 Papież Stanisław wychowanie fizyczne
26 Parużnik Małgorzata matematyka, informatyka
27 Pawlak Joanna matematyka
28 Popiela Katarzyna historia, wos
29 Radziszowska-Ruchała Wiesława język polski
30 Rymanowicz Beata język polski
31 Schoneich Edyta język angielski
32 Sobczyk Dariusz wychowanie fizyczne
33 Sułkowska Bożena biologia, chemia
34 Tragarz Mirosław religia
35 Urbaś Paweł religia
36 Zbozień Urszula język polski
37 Zwoliński Łukasz wychowanie fizyczne
Teoretyczne przedmioty zawodowe:
38 Ciesielka Barbara  
39 Firlej Henryk  
40 Kornaga Monika  
41 Majca Stanisław  
42 Orzeł Marta  
43 Rzeźniczak-Szewczyk Maria  
44 Sach Agnieszka  
45 Staroń Dorota  
46 Szewczyk Adam  
47 Szczurek Paweł  
48 Tokarczyk Beata  
49 Tokarczyk Leszek  
50 Wójcik Barbara  
Praktyczna nauka zawodu:
51 Bodziony Jakub  
52 Dutka Stanisław  
53 Miczek Rafał  
54 Kachniarz Andrzej  
55 Karaś Mirosław  
56 Legutko Konstanty  
57 Nalepa Szymon  
58 Pękala Dariusz  
59 Skrzypiec Bogusław  
60 Sromek Damian  
61 Stawiarz Roman  
62 Zając Mariusz  
Pedagog szkolny
63 Leszyńska-Gawron Ewa  
Administracja:
64 Bednarek Krzysztof  
65 Groń Iwona  
66 Skoczeń Zofia  
67 Waligóra Albina  
68 Witowska Magdalena  
Obsługa:
69 Cisowska Bożena  
70 Mudyna Beata  
71 Bober Maria  
72 Pietrzak Beata  
73 Skoczeń Maria  
74 Weimer Renata