LICEALIADA MAŁOPOLSKA W PIŁCE SIATKOWEJ 2017

Kategoria:

Przez dwa dni w miesiącu lutym , trwał turniej piłki siatkowej w ramach Małopolskiej Licealiady  o Mistrzostwo Nowego Sącza.

W turnieju startowało 8 zespołów, które podzielono na 2 grupy.

Zespół ZSB po 2 zwycięstwach z ZSE-M oraz ZSEk. w meczu o 1 miejsce w grupie uległ

II LO- zajmując 2 miejsce- premiowane awansem do   finału.

W turnieju finałowym zespół ZSB przegrał  po 2 :1 w setach z ZSnr1 i ZSS  i zajął 4 miejsce.

Należy podkreślić , że wszystkie mecze finałowe były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie a nasi zawodnicy godnie zaprezentowali szkołę. Turniej był również ostatnim sprawdzianem dla uczniów naszej szkoły-zawodników w kategorii junior (Bartka Ciuły, Arka Chmielowskiego oraz Michała Cichego ), którzy będą reprezentowali  Sądecki Klub Piłki Siatkowej DUNAJEC w ¼ Mistrzostw Polski we Wrocławiu.