Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/html/includes/menu.inc).

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że odszedł do Pana śp. Jerzy WOJNAROWSKI

Kategoria: 

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 29 czerwca 2017 roku Zaopatrzony Św. Sakramentami w wieku 68 lat odszedł do Pana Nasz Najdroższy Mąż, Tatuś, Dziadzio i Brat Jerzy WOJNAROWSKI.

Msza Św. Żałobna odprawiona zostanie dnia 1 lipca 2017 roku o godz. 12.30 w Kościele Parafialnym w Falkowej. Po odprawieniu Mszy Św. Żałobnej Ciało zostanie przewiezione i spocznie na cmentarzu „Gołąbkowice” przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Różaniec w intencji Zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym w Falkowej.

 

Galeria: