Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/html/includes/menu.inc).

Sztafetowe biegi przełajowe

Kategoria: 

27 września  w Piątkowej rozegrano Mistrzostwa Miasta Nowego Sącza SPG w sztafetowych biegach przełajowych, chłopcy biegali na dystansie 10 x 1500m dziewczęta 10 x 800m, awans do finałów wojewódzkich uzyskały dwie pierwsze szkoły. Finały „Małopolskiej Licealiady” odbędą się 11 października na lotnisku w Nowym Targu.

Wyniki:

  1. miejsce Zespół Szkół Budowlanych skład: Tomasiak Piotr kl. 2dT - Ogorzały Sebastian kl. 2dT - Marszałek Mateusz kl. 2dT - Majerski Adam kl. 4aTB - Sadowski Rafał kl. 4bT - Siwek Marcin kl. 3eT -  Podgórski Tomasz kl. 3eT - Salabura Kacper kl. 3dT - Pasiut Damian kl.3dTB - Piechnik Krzysztof kl. 1bTB – Sarota Krystian kl. 1bT
  2. miejsce Zespół Szkół Samochodowych.
  3. miejsce Zespół Szkół Elektryczno Mechanicznych.

W zawodach wzięło 7 szkół.

Galeria: