PLAN ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH | ||||||||||||||||||
OD DNIA 26. luty 2024 ROKU | ||||||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Szatnia | Wtorek | Godz/Sala/Szatnia | Środa | Godz/Szatnia | Czwartek | Godz/Szatnia | Piątek | Godz/sala | ||||||
Jakub Bodziony | 1 | 7:00- 9:00 | 1dT/2 | SZ | 7:00- 10:00 | 2bB/2 | SZ | 7:00- 9:35 | 2aT/3 | W | 7:00- 9:35 | 2dT/3 | W | |||||
2 | 1dT/2 | 2bB/2 | 2aT/3 | D | 2dT/3 | Sz1 | ||||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 1dT/2 | 2bB/2 | 10:00-12:00 | 2aT/3 | Sz5 | 2dT/3 | |||||||||||
4 | 1dT/2 | 10:25-13:00 | 2bB/2 | 2aT/3 | 10:00- 12:00 | 2dT/3 | ||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 2bB/2 | SZ | 2bB/2 | 2aT/3 | 2dT/3 | ||||||||||||
6 | 2bB/2 | 2bB/2 | ||||||||||||||||
7 | 2bB/2 | |||||||||||||||||
8 | 13:25- 17:00 | 2bB/2 | ||||||||||||||||
9 | 2bB/2 | |||||||||||||||||
9 | 2bB/2 | |||||||||||||||||
SZ- Szkoła ZSB | SZ- Szkoła ZSB | E-Erbet | W - Warsztaty | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Szatnia | Wtorek | Środa | Godz/Szatnia | Czwartek | Godz/Szatnia | Piątek | Godz/Szatni | |||||||
Sławomir Ćwik | 1 | 7:00- 10:00 | 2bB/4 | G | 7:00- 10:00 | 2bB/4 | G | |||||||||||
2 | 2bB/4 | Sz2 | 2bB/4 | Sz2 | ||||||||||||||
3 | 2bB/4 | D | 2bB/4 | |||||||||||||||
4 | 10:25-13:00 | 2bB/4 | 10:25-13:00 | 2bB/4 | ||||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 3aT/1 | W | 2bB/4 | 2bB/4 | 11:00- 13:00 | 3bT/2 | W | ||||||||||
6 | 3aT/1 | Sz5 | 2bB/4 | 2bB/4 | 3bT/2 | Sz2 | ||||||||||||
7 | 13:20- 15:00 | 3aT/1 | 13:20- 15:00 | 3bT/2 | ||||||||||||||
8 | 3aT/1 | 3bT/2 | ||||||||||||||||
9 | ||||||||||||||||||
W - Warsztaty | G-ZSnr 1 | G-ZSnr 1 | MPEC | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Szatnia | Wtorek | Godz/Szatnia | Środa | Godz/Szatnia | Czwartek | Godz/Szatnia | Piątek | Godz/Szatni | ||||||
Andrzej Kachniarz | 1 | 7:00- 10:00 | 3aB/2 | SP | 7:00- 10:00 | 2aB/3 | SP | 7:00- 10:00 | 2aB/3 | SP | 7:00- 10:00 | 3aB/2 | 6 | |||||
2 | 3aB/2 | 2aB/3 | 2aB/3 | 3aB/2 | SP | |||||||||||||
3 | 3aB/2 | 2aB/3 | 2aB/3 | 3aB/2 | ||||||||||||||
4 | 10:30-14:00 | 3aB/2 | 10:25-13:00 | 2aB/3 | 10:25-13:00 | 2aB/3 | 10:25-13:00 | 3aB/2 | ||||||||||
5 | 3aB/2 | 2aB/3 | 2aB/3 | 3aB/2 | ||||||||||||||
6 | 3aB/2 | 2aB/3 | 2aB/3 | 3aB/2 | ||||||||||||||
7 | 3aB/2 | |||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||
9 | ||||||||||||||||||
10 | SP- ul. Broniewskiego 1 | |||||||||||||||||
CKZ - Zamenhofa 1 | SP- ul. Broniewskiego 1 | SP- ul. Broniewskiego 1 | SP- ul. Broniewskiego 1 | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Szatnia | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | ||||||
Daniel Kruczek | 1 | 7:00- 9:00 | 1aB/1 | K | 7:00- 9:00 | 1aB/1 | K | 7:00- 10:00 | ||||||||||
2 | 1aB/1 | 1aB/1 | ||||||||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 1aB/1 | 9:20-11:00 | 1aB/1 | ||||||||||||||
4 | 1aB/1 | 1aB/1 | 10:25-13:00 | |||||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 11:00- 13:00 | ` | 11:00- 14:00 | 2aB/1 | K | 2aB/1 | K | ||||||||||
6 | 2aB/1 | 2aB/1 | ||||||||||||||||
7 | 13:20- 15:00 | 13:20- 15:00 | 2aB/1 | 13:00- 15:00 | 2aB/1 | |||||||||||||
8 | 14:20- 17:00 | 2aB/1 | 2aB/1 | |||||||||||||||
9 | 2aB/1 | 15:20- 17:00 | 2aB/1 | |||||||||||||||
K - ZS 4 | 2aB/1 | 2aB/1 | ||||||||||||||||
Lp | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | |||||||
Konstanty Legutko | 1 | 7:00- 10:00 | 3aB/1 | W | 7:00- 9:00 | 7:00- 10:00 | 2aB/4 | W | 7:00- 10:00 | 2aB/4 | W | 7:00- 10:00 | 3aB/1 | W | ||||
2 | 3aB/1 | D | 2aB/4 | Sz3 | 2aB/4 | D | 3aB/1 | Sz3 | ||||||||||
3 | 3aB/1 | Sz3 | 9:20-11:00 | 2aB/4 | 2aB/4 | Sz3 | 3aB/1 | |||||||||||
4 | 10:25-13:00 | 3aB/1 | 10:25-13:00 | 2aB/4 | 10:25-13:00 | 2aB/4 | 10:30-14:00 | 3aB/1 | ||||||||||
5 | 3aB/1 | 2aB/4 | 2aB/4 | 3aB/1 | ||||||||||||||
6 | 3aB/1 | 2aB/4 | 2aB/4 | 3aB/1 | ||||||||||||||
7 | 13:00- 15:00 | 3aB/1 | ||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||
9 | 15:20- 17:00 | |||||||||||||||||
W - Warsztaty | ||||||||||||||||||
Lp | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | ||||||||
Rafał Miczek | 1 | 7:00- 9:00 | 2cT/3 | W | 7:00- 9:00 | 1bT/2 | W | 7:00- 9:00 | 3cT/2 | W | ||||||||
2 | 2cT/3 | Sz5/7 | 1bT/2 | Sz4/1 | 3cT/2 | D | ||||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 2cT/3 | 9:20-11:00 | 1bT/2 | 9:20-11:00 | 3cT/2 | Sz4/7 | |||||||||||
4 | 2cT/3 | 1bT/2 | 3cT/2 | |||||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 2cT/4 | W | 11:00- 13:00 | 1aT/4 | W | 11:00- 13:00 | 2aT/4 | W | |||||||||
6 | 2cT/4 | D | 1aT/4 | Sz4 | 2aT/4 | Sz5 | ||||||||||||
7 | 13:20- 15:00 | 2cT/4 | Sz5/7 | 13:20- 15:00 | 1aT/4 | 13:30- 16:00 | 2aT/4 | |||||||||||
8 | 2cT/4 | 1aT/4 | 2aT/4 | |||||||||||||||
9 | 2aT/4 | |||||||||||||||||
E -Erbet | W - Warsztaty | E -Erbet | E -Erbet | |||||||||||||||
Lp | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | |||||||
Piotr Mordarski | 1 | 7:00- 9:00 | 3aT/4 | 4 | 7:00- 9:35 | 2aT/1 | W | 7:00- 9:00 | 3cT/3 | W | ||||||||
2 | 3aT/4 | W | 2aT/1 | Sz5 | 3cT/3 | Sz2 | ||||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 3aT/4 | Sz5 | 10:00-12:00 | 2aT/2 | 9:20-11:00 | 3cT/3 | |||||||||||
4 | 3aT/4 | 2aT/1 | 3cT/3 | |||||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 2bT/3 | W | 11:00- 13:00 | 1dT/4 | W | 2aT/1 | |||||||||||
6 | 2bT/3 | D | 1dT/4 | Sz1 | 12:00- 14:00 | 1bT/3 | W | |||||||||||
7 | 13:30- 16:00 | 2bT/3 | Sz1 | 13:20- 15:00 | 1dT/4 | 1bT/3 | D | |||||||||||
8 | 2bT/3 | 1dT/4 | 14:20- 16:00 | 1bT/3 | Sz4 | |||||||||||||
9 | 2bT/3 | 1bT/3 | ||||||||||||||||
10 | SZ- Szkoła ZSB | SZ- Szkoła ZSB | ||||||||||||||||
11 | W - Warsztaty | E -Erbet | W - Warsztaty | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | ||||||
Szymon Nalepa | 1 | 7:00- 10:00 | 3aB/TIS | 7 | 7:00- 10:00 | 2bB/1 | W | 7:00- 10:00 | 3aB/TIS | W | ||||||||
2 | 3aB/TIS | W | 2bB/1 | Sz5 | 3aB/TIS | |||||||||||||
3 | 3aB/TIS | Sz 2 | 2bB/1 | 3aB/TIS | ||||||||||||||
4 | 10:30-14:00 | 3aB/TIS | 10:25-13:00 | 2bB/1 | 10:25-13:00 | 3aB/TIS | ||||||||||||
5 | 3aB/TIS | 11:00- 14:00 | 2bB/1 | W | 2bB/1 | 3aB/TIS | ||||||||||||
6 | 3aB/TIS | 2bB/1 | Sz2 | 2bB/1 | 3aB/TIS | |||||||||||||
7 | 3aB/TIS | 2bB/1 | ||||||||||||||||
14:30- 17:00 | 2bB/2 | |||||||||||||||||
8 | 2bB/1 | |||||||||||||||||
9 | MPEC | 2bB/1 | W - Warsztaty | MPEC | ||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | |||||||
Daniel Orzechowski | 1 | 7:00- 9:35 | 2bT/2 | 5 | 7:00- 9:00 | 1aB/3 | W | 7:00- 9:00 | 1aT/2 | W | 7:00- 9:35 | 3bT/3 | 5 | |||||
2 | 2bT/2 | SP | 1aB/3 | Sz3 | 1aT/2 | D | 3bT/3 | SP | ||||||||||
3 | 2bT/2 | 9:20-11:00 | 1aB/3 | 9:20-11:00 | 1aT/2 | Sz4 | 10:00-12:00 | 3bT/3 | ||||||||||
4 | 10:00- 12:00 | 2bT/2 | 1aB/3 | 1aT/2 | 3bT/3 | |||||||||||||
5 | 2bT/2 | 11:00- 13:00 | 1dT/1 | W | 3bT/3 | |||||||||||||
6 | 12:00- 14:00 | 1aB/3 | W | 1dT/1 | Sz3 | |||||||||||||
7 | 1aB/3 | D | 13:20- 15:00 | 1dT/1 | ||||||||||||||
8 | 14:20- 16:00 | 1aB/3 | Sz2 | 1dT/1 | ||||||||||||||
9 | 1aB/3 | |||||||||||||||||
10 | CKZ - Zamenhofa 1 | CKZ - Zamenhofa 1 | W - Warsztaty | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | |||||||
Dariusz Pękala | 1 | 7:00- 9:00 | 2cT/1 | W | 7:00- 10:00 | 2aB/2 | G | 7:00- 9:00 | 3bT/1 | W | 7:00- 9:00 | 3cT/1 | W | |||||
2 | 2cT/1 | D | 2aB/2 | Sz1 | 3bT/1 | D | 3cT/1 | |||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 2cT/1 | Sz5/7 | 2aB/2 | 9:20-11:00 | 3bT/1 | Sz2 | 9:20-11:00 | 3cT/1 | Sz4/7 | ||||||||
4 | 2cT/1 | 10:25-14:00 | 2aB/2 | 3bT/1 | 3cT/1 | |||||||||||||
5 | 2aB/2 | 11:00- 13:00 | 2aB/2 | G | ||||||||||||||
6 | 2aB/2 | 2aB/2 | D | |||||||||||||||
7 | 2aB/2 | 13:20- 16:00 | 2aB/2 | Sz1 | ||||||||||||||
8 | 2aB/2 | |||||||||||||||||
9 | 2aB/2 | |||||||||||||||||
10 | W - Warsztaty | |||||||||||||||||
E -Erbet | W - Warsztaty | G-ZSnr 1 | W - Warsztaty | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | ||||||
Bogdan Skrzypiec | 1 | 7:00- 9:00 | 1aB/2 | W | 7:00- 9:00 | 1aB/4 | W | 7:00- 9:35 | 2dT/2 | W | ||||||||
2 | 1aB/2 | D | 1aB/4 | Sz4 | 2dT/2 | D | ||||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 1aB/2 | Sz4 | 9:20-11:00 | 1aB/4 | 2dT/2 | Sz5/6 | |||||||||||
4 | 1aB/2 | 1aB/4 | 10:00- 12:00 | 2dT/2 | ||||||||||||||
5 | 11:00- 13:00 | 1aB/4 | 4 | 11:00- 13:00 | 1aB/2 | W | 11:00- 13:00 | 1bT/4 | W | 2dT/2 | ||||||||
6 | 1aB/4 | W | 1aB/2 | Sz4 | 1bT/4 | Sz4 | ||||||||||||
7 | 13:20- 15:00 | 1aB/4 | Sz4 | 13:20- 15:00 | 1aB/2 | 13:20- 15:00 | 1bT/4 | |||||||||||
8 | 1aB/4 | 1aB/2 | 1bT/4 | |||||||||||||||
W - Warsztaty | W - Warsztaty | W - Warsztaty | W - Warsztaty | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Piątek | Godz/sala | |||||||
Aleksander Szewczyk | 1 | 7:00- 9:35 | 2bT/4 | SZ | 7:00- 9:00 | 2bB/3 | W | 7:00- 9:00 | 2bB/3 | W | 7:00- 9:35 | 2aT/2 | Sz | |||||
2 | 2bT/4 | 2bB/3 | Sz6 | 2bB/3 | D | 2aT/2 | ||||||||||||
3 | 2bT/4 | 9:20-11:00 | 2bB/3 | 9:20-11:00 | 2bB/3 | Sz6 | 2aT/2 | |||||||||||
4 | 10:00- 12:00 | 2bT/4 | 2bB/3 | 2bB/3 | 10:00- 12:00 | 2aT/2 | ||||||||||||
5 | 2bT/4 | 11:00- 13:00 | 2bB/3 | 11:00- 13:00 | 2bB/3 | 2aT/2 | ||||||||||||
6 | 2bB/3 | 2bB/3 | 12:00- 14:00 | 3bT/4 | SZ | |||||||||||||
7 | 3bT/4 | |||||||||||||||||
8 | 14:20- 17:00 | 3bT/4 | ||||||||||||||||
9 | 3bT/4 | |||||||||||||||||
3bT/4 | ||||||||||||||||||
SZ- Szkoła ZSB | SZ- Szkoła ZSB | SZ- Szkoła ZSB | SZ- Szkoła ZSB | |||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | Godz/sala | ||||||
Damian Sromek | 1 | 7:00- 9:00 | 3aT/2 | W | 2cT/2 | W | 7:00- 9:00 | 1bT/1 | W | 7:00- 10:00 | 3aB/4 | SZ | ||||||
2 | 3aT/2 | Sz5 | 2cT/2 | Sz5/7 | 1bT/1 | D | 3aB/4 | |||||||||||
3 | 9:20-11:00 | 3aT/2 | 2cT/2 | 9:20-11:00 | 1bT/1 | Sz4/1 | 3aB/4 | |||||||||||
4 | 3aT/2 | 2cT/2 | 1bT/1 | 10:30-14:00 | 3aB/4 | |||||||||||||
5 | 11:00- 14:00 | 3aB/4 | SZ | 3aB/4 | ||||||||||||||
6 | 3aB/4 | 3aB/4 | ||||||||||||||||
7 | 14:30- 17:00 | 3aB/4 | 3aB/4 | |||||||||||||||
8 | 3aB/4 | |||||||||||||||||
9 | 3aB/4 | |||||||||||||||||
10 | 3aB/4 | |||||||||||||||||
W - Warsztaty | E -Erbet | W - Warsztaty | ||||||||||||||||
Lp | Imię i nazwisko | Lekcja | Poniedziałek | Godz/Sala | Wtorek | Godz/Sala | Środa | Godz/Sala | Czwartek | Godz/Sala | Piątek | |||||||
Mariusz Zając | 1 | 7:00- 9:35 | 2bT/1 | W | 7:00- 9:00 | 1aT/1 | W | 7:00- 9:35 | 2dT/1 | W | ||||||||
2 | 2bT/1 | D | 1aT/1 | Sz4 | 2dT/1 | Sz5/6 | ||||||||||||
3 | 2bT/1 | Sz1 | 9:20-11:00 | 1aT/1 | 2dT/1 | |||||||||||||
4 | 10:00- 12:00 | 2bT/1 | 10:00- 13:00 | 1dT/3 | W | 1aT/1 | 10:00- 12:00 | 2dT/1 | ||||||||||
5 | 2bT/1 | 1dT/3 | Sz1 | 11:00- 13:00 | 1aT/3 | W | 2dT/1 | |||||||||||
6 | 12:00- 14:00 | 3aT/3 | W | 13:20- 14:00 | 1dT/3 | 1aT/3 | D | |||||||||||
7 | 3aT/3 | Sz5 | 1dT/3 | 13:20- 15:00 | 1aT/3 | Sz4 | ||||||||||||
8 | 14:20- 16:00 | 3aT/3 | 1aT/3 | |||||||||||||||
9 | 3aT/3 | |||||||||||||||||
10 | W - Warsztaty | W - Warsztaty | W - Warsztaty | W - Warsztaty | ||||||||||||||
Sz 1 | SZATNIA 1 | Sz 2 | SZATNIA 2 | Sz 3 | SZATNIA 3 | Sz 4 | SZATNIA 4 | Sz 5 | SZATNIA 5 | |||||||||
Sz5/7 | CHŁOPCY/DZIEWCZYNY | Sz4/1 | CHŁOPCY/DZIEWCZYNY | Sz5/6 | CHŁOPCY/DZIEWCZYNY | |||||||||||||
Sz4/7 | CHŁOPCY/DZIEWCZYNY |