Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
1 Sojka Andrzej dyrektor, historia
2 Szczurek Monika wicedyrektor, język niemiecki
Nauczyciele:
Przedmioty ogólnokształcące:
3 Aleksander Piotr matematyka
4 Barnaś Grzegorz matematyka
5 Bodziony Dorota  
6 Bugajska Agnieszka  
7 Cegielska Laurencja  
8 Chatys Klaudia wychowanie fizyczne
9 Chrząstowska Marta język niemiecki
10 Chlebińska Paulina wdż, edukacja dla bezpieczeństwa
11 Czech Małgorzata bibliotekarz
12 Durański Łukasz geografia
13 Dylowicz Arkadiusz wychowanie fizyczne
14 Fliszkiewicz Beata fizyka,  informatyka
15 Golik-Noga Ewa język angielski
16 Groń Paweł geografia
17 Gruca Kinga wdż
18 Hyży Sylwia plastyka
19 Janur Magdalena bibliotekarz
20 Lupa Mirosława historia, wos
21 Maciuszek Wiesław język niemiecki
22 Marcisz Justyna matematyka
23 Marszałek Jolanta religia
24 Morawska-Mucha Małgorzata język angielski
25 Najduch Wacław język angielski
26 Papież Stanisław wychowanie fizyczne
27 Parużnik Małgorzata matematyka, informatyka
28 Pawlak Joanna matematyka
29 Radziszowska-Ruchała Wiesława język polski
30 Rychlewska Iwona  
31 Rychlewski Piotr  
32 Rymanowicz Beata język polski
33 Schoneich Edyta język angielski
34 Sułkowska Bożena biologia, chemia
35 Sobczyk Dariusz wychowanie fizyczne
36 Świerczek Małgorzata  
37 ks. Urbaś Paweł religia
38 Wąchała Edyta  
39 Zabrzeńska Agata  
40 Zbozień Urszula język polski
41 Ziobro Grzegorz religia
42 Zwoliński Łukasz wychowanie fizyczne
Teoretyczna nauka zawodu:
43 Ciesielka Barbara  
44 Firlej Henryk  
45 Kornaga Monika  
46 Majca Stanisław  
47 Orzeł Marta  
48 Rzeźniczak-Szewczyk Maria  
49 Sach Agnieszka  
50 Staroń Dorota  
51 Szewczyk Adam  
52 Szewczyk Anna  
53 Szczurek Paweł  
54 Tokarczyk Beata  
55 Tokarczyk Leszek  
56 Wójcik Barbara  
Praktyczna nauka zawodu:
57 Bodziony Jakub  
58 Kachniarz Andrzej  
59 Kruczek Daniel  
60 Legutko Konstanty  
61 Miczek Rafał  
62 Mordarski Piotr  
63 Nalepa Szymon  
64 Orzechowski Daniel  
65 Pękala Dariusz  
66 Skrzypiec Bogusław  
67 Sromek Damian  
68 Szewczyk Aleksander  
69 Zając Mariusz  
Pedagog i psycholog szkolny:
70 Leszyńska-Gawron Ewa  
71 Gruca Kinga  
72 Maria Lelito  
Administracja:
73 Bednarek Krzysztof  
74 Dybiec Adam  
75 Groń Iwona  
76 Sznajder Marcin  
77 Skoczeń Zofia  
78 Waligóra Albina  
79 Witowska Magdalena  
Obsługa:
80 Cisowska Bożena  
81 Mudyna Beata  
82 Bober Maria  
83 Pietrzak Beata  
84 Skoczeń Maria