Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
1 Sojka Andrzej dyrektor, historia
2 Szczurek Monika wicedyrektor, język niemiecki
Nauczyciele:
Przedmioty ogólnokształcące:
3 Barnaś Grzegorz matematyka
4 Borkowska Beata geografia
5 Chatys Kinga wychowanie fizyczne
6 Chlebińska Paulina wdż, edukacja dla bezpieczeństwa
7 Chrząstowska Marta język niemiecki
8 Chrząstowski Jarosław język niemiecki
9 Czech Małgorzata bibliotekarz
10 Durański Łukasz geografia
11 Dylowicz Arkadiusz wychowanie fizyczne
12 Fliszkiewicz Beata fizyka
13 Golik-Noga Ewa język angielski
14 Groń Paweł geografia
15 Gruca Kinga wdż
16 Hyży Sylwia plastyka
17 Janur Magdalena bibliotekarz
18 Lupa Mirosława historia, wos
19 Maciuszek Wiesław język niemiecki
20 Marcisz Justyna matematyka
21 Marszałek Jolanta religia
22 Morawska-Mucha Małgorzata język angielski
23 Najduch Wacław język angielski
24 Papież Stanisław wychowanie fizyczne
25 Parużnik Małgorzata matematyka, informatyka
26 Pawlak Joanna matematyka
27 Popiela Katarzyna historia, wos
28 Radziszowska-Ruchała Wiesława język polski
29 Rymanowicz Beata język polski
30 Schoneich Edyta język angielski
31 Sobczyk Dariusz wychowanie fizyczne
32 Sułkowska Bożena biologia, chemia
33 Święs-Góra Jolanta geografia
34 Urbaś Paweł religia
35 Zbozień Urszula język polski
36 Ziobro Grzegorz religia
37 Zwoliński Łukasz wychowanie fizyczne
Teoretyczne przedmioty zawodowe:
38 Ciesielka Barbara  
39 Firlej Henryk  
40 Kornaga Monika  
41 Majca Stanisław  
42 Orzeł Marta  
43 Radzik Michał  
44 Rzeźniczak-Szewczyk Maria  
45 Sach Agnieszka  
46 Staroń Dorota  
47 Szczurek Paweł  
48 Szewczyk Adam  
49 Szewczyk Anna  
50 Tokarczyk Beata  
51 Tokarczyk Leszek  
52 Wójcik Barbara  
Praktyczna nauka zawodu:
53 Bodziony Jakub  
54 Dutka Stanisław  
55 Kachniarz Andrzej  
56 Kruczek Daniel  
57 Legutko Konstanty  
58 Miczek Rafał  
59 Mordarski Piotr  
60 Nalepa Szymon  
61 Orzechowski Daniel  
62 Pękala Dariusz  
63 Skrzypiec Bogusław  
64 Sromek Damian  
65 Szewczyk Aleksander  
66 Zając Mariusz  
Pedagog szkolny
67 Leszyńska-Gawron Ewa  
Administracja:
68 Bednarek Krzysztof  
69 Groń Iwona  
70 Skoczeń Zofia  
71 Waligóra Albina  
72 Witowska Magdalena  
Obsługa:
73 Bober Maria  
74 Bodziony Kazimierz  
75 Cisowska Bożena  
76 Dybiec Adam  
77 Frączek Jan  
78 Mudyna Beata  
79 Pietrzak Beata  
80 Skoczeń Maria