Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/html/includes/menu.inc).

Razem pomagamy Tomkowi Brzeskiemu

Kategoria: 

W naszej szkole, w dniach 20.09 – 27.09  zostanie zorganizowana akcja charytatywna na rzecz Tomasza Brzeskiego – absolwenta Zespołu Szkół Budowlanych w Nowym Sączu.

Tomasz Brzeski - ambasador Sądecczyzny, sportowiec o wielu talentach. Mistrz świata w nordic walking, mistrz Polski w narciarstwie wysokogórskim oraz uczestnik w Pucharze Świata IRONMAN – TRIATHLONIE na najdłuższym dystansie. 1 kwietnia 2017r. podczas 8 Zawodów w Skialpiniźmie w Zakopanem uległ poważnemu wypadkowi. Dziś Tomasz Brzeski podejmuje kolejną walkę, tym razem o odzyskanie sprawności fizycznej. By Tomek miał możliwość stanąć na nogi, potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja.